Park Eymir Toki Konutları

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi?

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 09 Mar 2012 22:23 #11548

• hengin37
  • hengin37's Avatar
  • Genç Yazar
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: 0
yönetim istediği kadar imza toplatsın koca ego nun baska işi gücü yok habire gölbası toki nin otobüs hatlarıyla mı ugrasacak bu saatten sonra 195 no lu hattımızım değişmez dikmen cad. hakkı diyen sayın rüveyda nasıl bi hakdan bahsediyosunuz aklma mantıga sığmıyor bu karar o gün oy birliğiyle alındı 1 aydır sabahları insanlar işlerine vaktinde gidebiliyorlar en azından kendi adıma söyleyim otobüs güzergahı yüzünden işime geç kalma derdim olmadı ne çabuk unuttunuz balık istifi kızılaya 1 saat 30 dk dan fazla yolculukları ve tokiye gelişleri hatta çoğu komsumuzun otobüse binemeyişllerini dikmen hattı yüzünden Allah aşkına çanak tutacağınıza alkış tutun geçici yönetimi tebrik etmenizde ayrıca manidar niyeti bizleri birbirimize düşürmek olan yönetim yandaşı olmanıza da diyecek bir şeyim yok demokratik oalrak oylandı ve 195 yeni güzergahına yani olması gereken hattına amacı rant sağlamak olan propaganda yapan bir yönetime karsı bu tavrınızı kınıyorum yapıcı üretici fikirler üretin lütfen yıkıcı değil.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: efecanzeynep, elifnaz

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 09 Mar 2012 11:18 #11544

• mişel
  • mişel's Avatar
  • Platin Yazar
  • Gönderiler: 393
  • Teşekkür Sayısı: 165
  • Başarı: 2
emlak yönetim ticaret aş. (geçici yönetim) hesabı.
KAZ GELECEK YERDEN TAVUK ESİRGENİRMİ çok sakin kardeşlerimizin jetonlarının ne zaman düşeceği yüzdelerinin düşük olması sevindirici.
bazı kullanıcıların leylagül için yazarken çıkarım olmadan bu işlere bulaşmazdım lafı üzerinde çok durulması gerekir.
ister mehmet akif,ister necip fazılın dizelerini koyun bu dizeler hiç kimsenin zihniyetini değiştirmiyor.rengin desenin neysen osun.(hiç kimse dışlanmak istenmemektedir önemli olan sakinlerin ortak çıkarlarıdır)
MEVLANADAN VAZGEÇEMEM
gel gel ne olursan ol yine gel
ister kafir,ister mecusi,ister puta tapan ol yine gel
bizim dergahımız
ümitsizlik dergahı değildir
yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 09 Mar 2012 09:29 #11543

• kaplan yılmaz
  • kaplan yılmaz's Avatar
  • Yeni Yazar
  • Gönderiler: 6
  • Teşekkür Sayısı: 3
kardeşlerim önemli olan burada hepimiz adına ulus ve kızılaya en kısa zamanda gelmemiş olaya bir bütün gözüyle bakmamız gerekiyor yoksa benim çocuğum da pursaklarda okuyor otobüs güzargahı oradan geçsin derim. ne sıkıntılar çekildi o güzergah değişene kadar dikmen güzergahında yolculuk yapmak mı tam bir rezalet 30 durak 30 lamba 1 saat 20 dakika sonra tokidesin olacak iş mi bu........
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: elifnaz

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 18:59 #11532

• murat
  • murat's Avatar
  • Platin Yazar
  • Gönderiler: 156
  • Teşekkür Sayısı: 101
Tşk sayın avanoğlu,sayın rüveyda görür umarım..
Son Düzenleme: 08 Mar 2012 19:12 yazan murat.

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 18:42 #11531

• avanoğlu
  • avanoğlu's Avatar
  • Yeni Yazar
  • Gönderiler: 5
  • Teşekkür Sayısı: 10
aşğıdaki şiiri Necip Fazıl'ın zannedenler bir zahmet Mehmet Akif Ersoy diye arayıp onun şiiri olduğunu görsünler ve şairlerin şiirlerini alıntılarken daha dikkatli olsunlar.
Harcamasınlar...

"ve ÜstadNecip Fazıl der ki;

Kanayan yara gördüm mü yanar ta ciğerim.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem,
Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
Biri ecdadıma saldırdı mi hatta boğarım..
- Boğamazsın ki!
- Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
Üç buçuk soysuzun ardında zağarlık yapamam;

Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam.
Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boynum.[/b]"
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: murat, tozlu, efecanzeynep, asimavi

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 15:44 #11526

• özkan
  • özkan's Avatar
  • Uzman Yazar
  • Gönderiler: 76
  • Teşekkür Sayısı: 17
GY sürekli pişmiş aşa su katıp duracağına yeni icraatlarda bulunsun
195 şu anda kızılaydan 40-45 dakikada geliyor dikmen caddesine girince 15 - 20 dakika farkedecek çok marifetliysen eğer yeni bir hat oluştur oda dikmen caddesinden gitsin ayrıca bizim hattımız kullanan başka mahallelerde varmış onlar toki olmadan önce de vardı gölbaşının bir sürü hattı var onların hepside toki ye kadar gelsin o zaman

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 15:07 #11524

• maydin
  • maydin's Avatar
  • Platin Yazar
  • Gönderiler: 162
  • Teşekkür Sayısı: 31
  • Başarı: 1
ankaradk çok doğru yazmıs burda bırbırıne düşürüp kendı paylarına akan paraya bakıyorlar yoksa hızmet falan degıl yaptıkları.. dun 20:45 deki 193 bindim heykel e gelmesi tam 12 dk sürdü yürüme mesafesi ile 3dk. yolu tıklım tıklım oldu otobus beklerken 2 edet 145ve 154 gecti biz hala durakta bekledık ve geldi tam 65 dk. geldi bu sıkıntıyı yolculuk eden bılır bızler 195 guzergahında cok 90dk. rekorları kırdık artık saatler suren yolculuk gerıde kaldı.. gerıye dönmek nedir Allah aşkına meraklısı olan varsa kepeklıde ınsın 145 e bınsın 90dk. lik yolculuk yapmak isteyen meraklılar
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: asimavi, volume, elifnaz

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 14:37 #11522

• murat
  • murat's Avatar
  • Platin Yazar
Sayın ankaradk,
Çok haklısınız ancak;geçici yönetiminnin oyununa gelen arakadaşlara da bi cevap vermek gerekli sonuçta yapay gündem oluşturmaya çalışan geçici yönetime farkında olmadan veya bilerek hizmet eden aradaşlar da var sonuçta...SAYGILAR...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: elifnaz

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 14:22 #11521

• ankaradk
  • ankaradk's Avatar
  • Platin Yazar
  • Gönderiler: 120
  • Teşekkür Sayısı: 51
DEĞERLİ KOMŞULAR....
HİÇ FARKINDA DEĞİLMİSİNİZ? GEÇİCİ YÖNETİM TAM BİR POLEMİK UYGULAMASINDA.TAHRİKLERLE İNSANLARI BİRBİRLERİNE DÜŞÜRÜP, KENDİ YOLLARINA DEVAM ETMEK.
BE KOMŞULAR...
ALLAH AŞKINA
SERVİS GÜZERGAHLARINI ÇOĞALTTIRMAK,SERVİS SAYILARINI ARTTIRMAK DURURKEN, OLAN BİR GÜZERGAHI BOZDURMAK NE YE HACET....
NORMAL KIZILAY GÜZERGAHLARINDA ÇOCUKLARIMIZ EZİLE BÜZÜLE, HEPİMİZ TOST OLMUŞ ŞEKİLDE GİDİP GELİRKEN, İNANIN ÇOĞU HANIMLARIMIZ OTOBÜSLERE BİNEMİYOR. BU SORUNLAR GİDERMEK DURURKEN KURULMAYA ÇALIŞAN DÜZENİ BOZMAYA ÇALIŞANLARA AMAN VERMEYİN...

LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: asimavi, elifnaz

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 14:17 #11520

• murat
  • murat's Avatar
  • Platin Yazar
Sayın Rüveyda,
En son yazdığınız yazı öyle demiyor rüveyda hanım..GERÇEK YÖNETİMDEN KASTINIZ ŞİMDİKİ YÖNETİMSE eğer size mutluluklar dilerim.Sonuçta pesderin aracılığıyla yapılan işten memnun olmadınığız konuyu yazmışsınız buna bişey deiyemem ama (195 in güzergahını) sonrada nazire yapar gibi geçici yönetim site kurmuş deyip reklamını yapıp tebrik etmişsiniz..O gün sayın Melih Gökçek beyin kayılımıyla yapılan toplantıda ve oylamada siz yokmuydunuz.. ..Eğer yoksanız bence fazla konuşmaya gerekte yok..SAYIN ÜSTADIN ŞİİRİ ÇOK GÜZEL ANLAYANA..(SAYIN AVANOĞLU ŞİİR BÜYÜK ŞAİR MEHMET AKİF ERSOYA AİT DİYE UYARIDA BULUNMUŞ KENDİSİNE TŞK EDERİM..Sayın rüveyda ŞAİR ve ŞİİR konusunda bari duyarlı olalım en azından araştıralım şaire saygı için..saygılar..)
Son Düzenleme: 08 Mar 2012 19:09 yazan murat.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: asimavi, elifnaz

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 13:52 #11519

• Rüveyda
  • Rüveyda's Avatar
  • Uzman Yazar
  • Gönderiler: 58
  • Teşekkür Sayısı: 23
Sn. Murat ;
Forumdaki yazılarımı incelediyseniz Ne pesderi ne de burada Toki Yönetimine karşı yazılan muhalif yazıları tebrik etmediğimi veya onaylamadığımı anlarsınız.

ÜstadNecip Fazıl der ki;

Kanayan yara gördüm mü yanar ta ciğerim.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem,
Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
Biri ecdadıma saldırdı mi hatta boğarım..
- Boğamazsın ki!
- Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
Üç buçuk soysuzun ardında zağarlık yapamam;
Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam.
Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boynum.

Kanayan bir yara gördüm mü yanar ta ciğerim,
Onu dindirmek için kamçı yerim, çifte yerim.
Adam aldırmada geç git, diyemem, aldırırım
Çiğnerim, çiğnenirim, hakki tutar kaldırırım.

Pesder grubu memnun olsun diye kimseye haksızlık yapmam, yapanın yanında olmam. Benim rengimi az çok herkes anlamıştır. Ben Hayali değil Gerçek Yönetime bakarım.

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 13:51 #11518

• kazantatari
  • kazantatari's Avatar
  • Kıdemli Yazar
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 22
sayın GY deki değerli arkadaşlar, sizlerin hiç mi işi gücü yok ta, sitede oturan çoğunluğun oylarıyla değiştirilen 195 nolu belediye otobüs güzergahıyla uğraşıyorsunuz? eğer işiniz yoksa AŞTİ önünden geçecek bir belediye otobüsü güzergahı için uğraşın. veya kızılay'a minibüs hattı için uğraşın. hadi bunları beceremiyeceksiniz, o zaman 2nci bölge çarşıda ve bir kısım konutlara dadanan hırsızlarla uğraşın. sizin yaptığınız sitemizin yaşanılabilir hale gelmesi için çalışan PESDER ve bir avuç duyarlı arkadaşlarımızın yaptıkları çalışmaları baltalamaktan ve yapılan bir çok işi sahiplenmekten başka bir şey değil. Lütfen gölge etmeyin, başka ihsan istemiyoruz sizden....

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 13:33 #11517

• Caner BAYSIZ
  • Caner BAYSIZ's Avatar
  • Forum Yöneticisi
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 42
Sn.Arkadaşlar,

Bu konu ile ilgili seçim yaplır iken Kazım Bey denen kişi de oradaydı, oylamada sadece 1 kişinin dikmen güzergahını istediğini kendiside gözleri ile gördü. Kazım Bey güzergahın artık değişmeyeceğinin kendiside farkında zira dün apartman görevlisinin elindeki kağıtlara baktım, 4 bloktan yani yaklaşık 100 daireden sadece 11 daire eski güzergahı istiyordu. Bence Kazım Bey'in amacı burada farklı, küçük hesaplar peşinde, hem sanal bir gündem oluşturup üzerindeki baskıyı ötelemek hemde eski güzergahı isteyen küçük bir kesime sevimli görünmek istiyor, ben anket yaptım ama olmadı, ben çalışıyorum vs. demeye çalışıyor.

Bunlar küçük hesaplar, bunlar ile kimseyi kandıramaz, keşke şu anda bulunduğu yerin ağırlığına göre hareket etse de, insanların uzun süredir canına tak eden sorunları çözmeye çalışsa, Toki için gerçekten bir şeyler yapabilse yada yapamıyor ise yapanlara köstek olmasa....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kazantatari, asimavi, ETKB

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 13:26 #11515

• admin
  • admin's Avatar
  • Site yöneticisi
  • Gönderiler: 272
  • Teşekkür Sayısı: 103
  • Başarı: 41
Arkadaşlar bu konu hakkında en yetkili ağızdan edindiğim bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

GY ekibi EGO ya gidip sakinlerimiz 195 in dikmenden geçmesini istiyor oradan geçirirmisiniz demişler, en yetkili şahıs ise orada oylama yapıldığını çoğunluğun dikmene girmeden konya yolundan gitmesini kabul ettiğini dolayısı ile yeniden eskiye kesinlikle dönüş olmayacağını söylemiş.

GY buna rağmen konutlarımızda böyle bir anketi başlatarak amacı kendince kendine taraftar toplamak olan bu anket çalışmasını başlatmıştır.

Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim, bundan 1.5 yıl kadar önce sulama altyapısı kuracağım ... kadar daire başına ödeme yapacaksınız kabul ediyormusunuz diye anket yapmış ve sonucunuda %60 kabul ediyor diye açıklamıştı.

Konutlarda oturan ve sakinlerin nabzını tutan bir sakin olarak kime sorsam hayır dedik diyince, bizde buradan aynı anketi yaptık. Bizde %95 Hayır çıkınca GY geri adım atmak durumunda kalmıştı.

Ne dersiniz GY'in 195 anketide %60 evet çıkmasın ;)
Son Düzenleme: 08 Mar 2012 13:28 yazan admin.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: asimavi, hengin37, ETKB

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 12:58 #11513

• cazim
  • cazim's Avatar
  • Yeni Yazar
  • Gönderiler: 8
  • Teşekkür Sayısı: 4
Geçici Toki yönetimindeki arkadaşlara önerimdir: Arkadaşlar gücünüzü sitenin sorunlarını çözmek için harcayın. Site sakinleri ile bizzat sayın Melih GÖKCEK kendisinin oylaması ile çözüme kovuşturulmuş bir konuyu zaman ayırmayın.Sizin işiniz birkaç kişinin işine veya KAZIM beyin işine öyle geliyor diye kapıcılar aracılığıyla imza toplayıp otobüs güzergahı değiştirtmeye çalışmak değil site içindeki çökmüş yoları yaptırın. Blok aralarındaki karları temizletin.Yangın merdivenlerini temizleyin.Ana kapıların kapalı tutulmasının sağlayın.Güvenlik diye çalıştırdığınız insanların işlerini yapmasını ve benzeri birçok site içi sorunları çözmeye çalışın. Bırakın site sakinlerinin kendi gayretleri ve PESDER'in öncülüğünde çözüme kavuşmuş bir konuyu bozmaya kalkmayın.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: asimavi

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 12:37 #11511

• murat
  • murat's Avatar
  • Platin Yazar
Sayın Rüveyda
Hiç kimsenin bencillik yaptığı yok .195 Tabiki tokiye hizmet edicek gölbaşının en az 4 tane otobüsü var o zaman onlarda tokiye kadar gelsin buna neden itiraz etmiyosunuz..Ayrıca işinize gelince yaşasın pesder ,işinize gelmeyince yaşasın geçici yönetim bende sizi tebrik ediyorum ..yok öyle..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: asimavi, ETKB

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 12:27 #11510

• murat
  • murat's Avatar
  • Platin Yazar
Sayın Mişel, nevale31 hiç boşuna yorulmayın arkadaşlar ; affınıza sığınarak söylüyorum geçici yönetim şeyinide yırtsa 195 in güzergahını değiştiremez kafanızı yormayın hiç..Büyükşehir Belediye Başkanı .Sayın Melih Gökçekten başkası güzergahı değiştiremez sonuçta kendisi oylamayla değiştirdi .gy cami duvarına yapıyor haberi yok..Geçici yönetimin amacı gündem değiştirmek ortalığı karıştırıp sakinleri birbirne düşürmektir..uyanık olalım..

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 12:08 #11509

• Rüveyda
  • Rüveyda's Avatar
  • Uzman Yazar
  • Gönderiler: 58
  • Teşekkür Sayısı: 23
Bu konuda size katılamayacağım.195 sadece Toki ye hizmet ediyor diye düşünmeyin. Yüzlerce Şafak mah. sakini veya Gölbaşı sakini de bu otobüsü kullanıyor. Ben özel aracımla ya da bazen 193 ü kullanan bir sakin olarak bu konuda sizler gibi bencil davranmam münkün değil. Bu otobüsün er ya da geç hakkı olan Dikmen güzergahından geçeceğini ümit ediyorum.
Ayrıca site yönetiminin resmi internet sitesini buradan tebrik ediyorum.

Cvp: TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 11:18 #11508

• mişel
  • mişel's Avatar
  • Platin Yazar
  • Gönderiler: 393
  • Teşekkür Sayısı: 165
  • Başarı: 2
nevale31
195 otobüs güzergahının sn. melih gökçek tarafından oylattırılarak değiştirilmiştir oylamada bir kişi dikmen güzergahını istiyordu diğer herkez dikmen güzergahının kaldırılması için eller kalktı.
O BİR KİŞİ BENİM ÇOCUĞUM OKULUNA NASIL GİDECEK DİYE SN. GÖKÇEK E SORDU TARİFİNİ KENDİSİNE SÖYLEDİ.
o bir kişi KP için önemli yarın KP İÇİN leylagül gibi yazacak kendi menfaati uğruna çoğunluğu ateşe atanlar belalarını bulacaktır.
sn.KP nereye kadar bak TOKİ nin kızılcahamam,AOÇ,turkuaz,baş-yad, konya selçuk,bursa nilüfer,ve diğerlerinde yönetimin sakinlere devri yapılmıştır.istediğin kadar geçici site yönetimini PARK EYMİR SAKİNLERİ SİTE YÖNETİMİ OLARAK DEĞİŞTİR.TABELALAR HER ZAMAN İNDİRİLİP DEĞİŞTİRİLİR.VE HER ŞEY ASLINA RÜCU EDER.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kazantatari, asimavi

TOKİ Yönetimi,otobüs güzergahı senin işin mi? 08 Mar 2012 10:19 #11506

• nevale31
  • nevale31's Avatar
  • Altın Yazar
  • Gönderiler: 108
  • Teşekkür Sayısı: 35
  • Başarı: 1
Toki yönetimi ne yapmaya çalışıyor. YKB Kazım Bey'e soruyorum. Dün apartman görevlisi arkadaş 195 nolu hattın güzergahının değişmesi, Dikmen Cad. geçmesi için imza topluyordu yönetimin talimatı olduğunu söyledi. Ey Kazım bey, otobüs güzergahı konusunda sakinler taleplerini Büyükşehir Belediye Başkanı'na iletti ve güzergah sakinlerin işine daha fazla yarayacak şekilde değiştirildi. Bu güzergahı değiştirince yönetiminizin başı göğe mi erecek? Sizin başka işiniz yok mu? Park eymir içindeki sorunlar bitti de şimdi de EGO'ya mı el attınız? Önce toplanan aidatların hesabını verin, sakinlerin site içindeki problemlerine odaklanın. 195'in güzergahı değişti sakinlerin özellikle Meclis, Emniyet, bakanlıklarda çalışan sakinler işlerine daha hızlı gidiyor. Otobüs toki konutlarına daha seri geliyor. Ey Kazım Bey yoksa siz Dikmen'de oturan vatandaşların site yönetimi misiniz? Madem öyle, gidin aidatınızı onlardan toplayın...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kazantatari, fazlı, asimavi
Yetkililer: Moderator, selcuk
Sayfa oluşturma zamanı: 0.356 saniye

Ziyaretçi Sayacı

3042712
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam